• O nas

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Nasza firma powstała w 2015 roku w wyniku połączenia pasji do grzejnictwa elektrycznego oraz doświadczenia zdobytego w branży. Naszą domeną jest wąska specjalizacja w dziedzinie grzejnictwa elektrycznego. Jednocześnie w tym zakresie staramy się nieustannie poszerzać ofertę o nowe technologiczne rozwiązania branżowe dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne elementy grzejne rurkowe wykonywane metodą Oakley-Kanthal, jak również promienniki podczerwieni, silikonowe maty grzewcze, rezystory oporowe, grzałki płaskie i opaskowe mikanitowe, grzałki ceramiczne, grzałki patronowe, galwanizerskie, samoregulujące i inne. Kolejną propozycją są akcesoria wykorzystywane przy elektrycznych instalacjach grzejnych takie jak: termostaty, przewody i koszulki odprone na wysoką temperaturę, kształtki gwintowane pomocne w montażu grzałek wkręcanych, osłony, uszczelki itp.

Szczególnym obszarem naszej działalności jest zaspokojanie potrzeb naszych Klientów w sytuacjach pilnych i awaryjnych. Na naszym magazynie znajdą Państwo setki produktów dostępnych od ręki. Ponadto służymy doradztwem, aby w nagłych przypadkach dopasować grzałkę o podobnych wymiarach / parametrach.

Przy standardowych potrzebach, w których dokładne parametry i wymiary są istotne oferujemy grzałki produkowane na zamówienie przez nas lub przez naszych kooperantów.

Zapraszamy do współpracy!