• Czas realizacji

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Uruchomienie zamówienia dla wszystkich produktów na zamówienie oraz dla produktów z magazynu przy długości paczki powyżej 2,7mb oraz dla odbioru osobistego odbywa się po dokonaniu płatności (przedpłata na konto, płatności online).

 

Termin otrzymania produktu = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku zlecenia produkcji). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiają Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym prosimy o kontakt z nami lub wpisanie odpowiedniej adnotacji w uwagach do zamówienia.

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1 dzień roboczy od nadania.

Kurier dłużycowy (dla przesyłek powyżej 2mb) standardowo dostarcza w 1-2 dni robocze, w szczególnych przypadkach dłużej.