• Wkład grzejny do pieca kaflowego / akumulacyjnego 2,4kW 230V

Symbol: WKŁ-2,4

Wkład grzejny do pieca kaflowego / akumulacyjnego 2,4kW 230V

Brak towaru
1478.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier - mała paczka 13.99
Kurier standard - przedpłata 19
Kurier pobranie 22
Kurier - paczka niestandardowa 82
Kurier dłużycowy 2,7-4mb 120
Kurier dłużycowy 4-6mb 160
Kurier dłużycowy powyżej 6mb 240
Dostępność 0 szt.
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

Wkład grzewczy do pieca kaflowego / akumulacyjnego stosowany jest zamiast tradycyjnego opalania / ogrzewania węglem czy drewnem, przeznaczony do użytku domowego - wykonany na napięcie 230V. Urządzenie przeznaczone jest do łatwego montażu w miejsce istniejących drzwiczek (instrukcja dołączona do urządzenia).

Urządzenie pasuje do większości typów otworów spotykanych w piecach kaflowych - otwór powinien mieć szerokość w przedziale 18-22cm. Do montażu wymagany jest rygielek zamykający drzwiczki - jeśli brak prosimy o kontakt (istnieje możliwość dokupienia). Jeśli urządzenie nie będzie pasowało do Państwa pieca istnieje możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Zabezpieczenie przed porażeniem: I klasa

Długość przewodu łączącego urządzenie z puszką regulacyjna: 1,5mb. Przewód podłączeniowy odbiorca podłącza we własnym zakresie (na życzenie możemy zainstalować o potrzebnej długości).

Ważną rzeczą przy tego typu ogrzewaniu jest odpowiednie przygotowanie pieca. Należy przede wszystkim zaślepić i uszczelnić przewód kominowy oraz przebić w środku trzonu kanał umożliwiający prawidłową cyrkulację powietrza w piecu. Zadaniem wkładu jest wówczas akumulowanie energii cieplnej w trzonie pieca podczas nocy i oddawanie jej całą powierzchnią kafli w godzinach dziennych.

Gwarancja: 24 miesiące.

 

 

Moc 2400W
Napięcie 230V
Przeznaczenie / zastosowanie piec kaflowy, piec szamotowy, piec akumulacyjny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne